Potřebujete jiné rozměry, materiály, tvary?

Není problém, jste tady dobře.

Cokoliv v našem e-shopu Woooooo.cz uvidíte, dokážeme vyrobit v libovolném rozměru a v podstatě ze všech vhodných materiálů. Takže. Pokud jste vámi požadovaný rozměr nenašli v typové nabídce, napište nám na zakazky@woooooo.cz, použijte WhatsApp nebo rovnou zvedněte telefon a zavolejte.

Materiály, stolové nohy a konzole

Mimo DTDL pracujeme s masivem, překližkou, kompaktními i OSB deskami a také sklem. Stolové nohy a stolové podnože umíme vyrobit zcela dle vašeho přání. Námi vyráběné konstrukce můžete vidět například na našich jídelních a pracovních stolech.

Zakázková výroba

Mimo typové výrobky se také věnujeme zakázkové výrobě. Interiérový nábytek sami navrhujeme, kreslíme i projektujeme. Od jednoduchých kusů (stoly, komody, předělové stěny ap.) až po rozsáhlé a složité interiéry. Možná právě vy potřebujete pomoc při návrhu a realizaci kanceláře nebo pracovny, kuchyňské sestavy, ložnicového nábytku, koupelny nebo dětského pokoje, celého bytu, domu i větších komerčních prostor.

Pro komerční zákazníky vybavujeme interiérovým nábytkem hotely, penziony, kanceláře, zasedací místnosti, specializovaná pracovní místa, recepce ap.

Vysokou kvalitu výroby u nás najdete vždy. Expresní realizace jsme schopni na vyžádání.