Potřebujete jiné rozměry, materiály, tvary?

Není problém, jste tady dobře.

Cokoliv v našem e-shopu Woooooo.cz uvidíte, dokážeme vyrobit v libovolném rozměru a v podstatě ze všech vhodných materiálů. Takže. Pokud jste vámi požadovaný rozměr nenašli v typové nabídce, napište nám na zakazky@woooooo.cz nebo rovnou zvedněte telefon a zavolejte Martinovi na ‭+420 774 481 681‬. Možná jsme také právě teď a tady s vámi. Mrkněte doprava dolů na online chat.

Materiály, stolové nohy a konzole

Mimo DTDL pracujeme s masivem, překližkou, kompaktními i OSB deskami a také sklem. Stolové nohy a stolové podnože umíme vyrobit zcela dle vašeho přání. Námi vyráběné konstrukce můžete vidět například na našich jídelních a pracovních stolech.

Zakázková výroba

Mimo typové výrobky se také věnujeme zakázkové výrobě. Interiérový nábytek sami navrhujeme, kreslíme i projektujeme. Od jednoduchých kusů (stoly, komody, předělové stěny ap.) až po rozsáhlé a složité interiéry. Možná právě vy potřebujete pomoc při návrhu a realizaci kanceláře nebo pracovny, kuchyňské sestavy, ložnicového nábytku, koupelny nebo dětského pokoje, celého bytu, domu i větších komerčních prostor.

Pro komerční zákazníky vybavujeme interiérovým nábytkem hotely, penziony, kanceláře, zasedací místnosti, specializovaná pracovní místa, recepce ap.

Designér a projektant

Za naši značku Woooooo.cz kope profesionál Martin Okleštěk (+420 774 481 681). Vede přípravu i výrobu atypického interiérového nábytku. Martinovy letité zkušenosti máte nyní k dispozici.

 

Předem děkuji za důvěru. Dobře se o vás postarám.
Martin Okleštěk

designér a projektant Martin Okleštěk

Vysokou kvalitu výroby u nás najdete vždy.
Expresní realizace jsme schopni na vyžádání.