HeyBay® posuvná postel LENNON

Luxusní řešení posuvných postelí HeyBay® s inspirací třicátých let. Snadný posuv postelí, bezúdržbové provedení a nadstandardní výbava v ceně. Vhodné do náročných provozů hotelů a penzionů. Autorský design Martina Oklešťka.

Momentálně nedostupné
Kód: PRIPRAVUJEME
Značka: HeyBay®
69 500 Kč / ks 57 438,02 Kč bez DPH
Kategorie: postele
Záruka: 3 roky
Cena obsahuje montáž postelí: ANO
Cena obsahuje tranzit postelí: ANO
Cena obsahuje vynesení zboží do pokojů: NE (individuálně)
Posuvné postele: ANO
Registrovaná ochranná známka: ANO
Výhradní výroba v ČR pro značku HeyBay®: ANO
Zakázková výroba: ANO
Český výrobek

Vše co očekáváte od nejkvalitnější postele. Masivní provedení, používáme pouze laťovku a okrasnou dýhu domořenou do zakázkové barvy, nebo s plně barevnou variantou. Jakékoliv provedení matrace a roštu. Kusová zakázková výroba. Autorský nábytek s historií výroby. Nadstandardní záruky a plný servis. Patentově chráněno užitným vzorem.

 

 

 

 

logo Woooooo.cz | český interiérový nábytek

Potřebujete pomoci s celým interiérem? Dokážeme jej chytře navrhnout i precizně vyrobit. Jsme šikovní truhláři. Třeba hledáte právě nás.

Děláme, co nás baví. Každou zakázku dotahujeme do posledního šroubku. Protože jen tak si zasloužíme nálepku vaší spokojenosti. Raz, dva, tři!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HeyBay®

Česká značka nábytku. V rámci inovativní výroby postelí vlastní patentované řešení posuvných postelí do hotelů a penzionů. Cílem společnosti HeyBay® je nabídnout zákazníkům kompletní portfolio a služby pro profesionální realizaci interiérů. A to jak pro komerční zákazníky z oblasti ubytování, tak i pro koncového zákazníka v rámci interiérů na klíč a kusového nábytku.