centrální stolová noha Steel Twin

zpět na všechny → stolové nohy

Stabilní středová podnož pro velké stoly s jednoduchou montáží v plně nerezovém provedení. Vyberte si některou z našich stolových desek a sestavte si stůl na míru přesně podle vašich představ.

Můžeme doručit do:
12.6.2023
Na objednávku (1 týden) (4 ks)
Kód: STE/TWI
Značka: Strong
6 870 Kč / ks 5 677,69 Kč bez DPH 6 870 Kč / 1 ks
Kategorie: stolové nohy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 20 kg
? Nohy vhodné pro: jídelní/pracovní stůl
Typ stolové nohy: centrální stolové nohy
Materiál: ocel
? Profil: 80 × 80 mm
Výška nohy: 730 mm
Max. rozměr desky (tl. 18 mm): 1400 × 900 mm
Max. rozměr desky (tl. 36 mm): 1400 × 750 mm
? Rektifikace: + 4 mm
centrální stolová noha Steel Twin nerez
Novinka

Uvedený rozměr pro stolovou desku je maximální. Stabilitu stolu ovlivňují rozměry stolové desky, její hmotnost, tloušťka a další faktory. Tento typ podnože není vhodný ke stolům, které mají být v sestavách vedle sebe (může nastat výšková nesrovnalost horních desek).

Nezapomeňte na stolovou desku

Sestavte si stůl na míru. Níže jsme vybrali základní tvary stolových desek v jednom dekoru. Máme jich ale mnohem víc, mrkněte.

 

*Novinka

Přidali jsme desky s menšími rozměry včetně čtvercových formátů. Co se dekorů týče, v základní nabídce jsou všechny základní i prémiové. Vybrané velikosti mají dopravu zdarma.

 

 

 

logo Woooooo.cz | český interiérový nábytek

Potřebujete pomoci s celým interiérem? Dokážeme jej chytře navrhnout i precizně vyrobit. Jsme šikovní truhláři. Třeba hledáte právě nás.

Děláme, co nás baví. Každou zakázku dotahujeme do posledního šroubku. Protože jen tak si zasloužíme nálepku vaší spokojenosti. Raz, dva, tři!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty značky Strong charakterizuje spolehlivost a kvalita. Každému zavedení produktu do rodiny Strong předchází náročné testování, kdy výrobky prochází zátěžovými zkouškami a testovacími cykly tak, aby splnily kritéria požadované kvality.