blog, Strana 2

Co se děje pod pokličkou

Výroba nábytku na zakázku chce čas. To ovšem neznamená, že se nám mezitím nemůžete dívat pod ruce.


 

Limitovaná edice

V mimořádné limitované edici si můžete k bílé stolové desce vybrat netradiční, sytou a naprosto úžasnou barvu hrany signal red, forest green a mandarine. Podrobněji v zápisku na našem blogu.

Konferenční stůl Solid

Nový konferenční stůl Solid můžete ode dneška koupit v našem e-shopu. Jde o velmi elegantní stolek s chytře vymyšlenou podnoží; spodní spojovací rám je pouze na dvou protilehlých stranách.

Stolové nohy Tiptoe

Nohy Tiptoe a naše stolové desky spolu hezky hrají a ladí k sobě; dávají vám možnost vytvořit si přesně takový stůl, lavici či stolek, jaký potřebujete. Kombinací je nekonečně mnoho, tvořte, buďte kreativní.

Postel Dreeem Whitewood

Postel. Místo, kde strávíte třetinu života. Vzhledem k tomuto faktu jsme vyvinuli postel Dreeem. Mezi základní dekory patří dub Halifax přírodní, bílý, cínový, lazurovaný černý a také tabákový. Z řady Sherman jsme zvolili antracitový, koňakově hnědý a šedý. Velmi nevšedním dekorem je Whitewood. Tento dekor si vybral jeden z náročnějších zákazníků.

Optický předěl z dubového masivu

Možná řešíte, jak chytře opticky i funkčně oddělit dvě zóny v jedné místnosti, například kuchyni od obývací části. Nechcete však stavět příčky a hrubou silou tak zmenšovat prostor. Jedním z řešení může být optický předěl z dubového masivu; velmi dobře se s ním (tedy dřevem) pracuje, můžete si při frézování dovolit takřka psí kusy. Přírodní materiál navíc vydrží desetiletí.

Masivní stolová deska

Na prvním místě je snad jen otřepané úsloví, že obrázek vydá za tisíc slov. Tak snad jen ve zkratce: jeden z náročnějších zákazníků potřeboval chytře využít prostor pro pracovní stůl. A chtěl pokračovat v materiálovém provedení, které by korespondovalo nejen s parketovou podlahou.

Nahoru
16 položek celkem