kontakt

Woooooo.cz

zakazky@woooooo.cz

  • U telefonu 608 530 676 jsme v pracovní dny v čase 08:00–11:00 a 13:00–16:00. Pokud se nám spojení nepodaří hned napoprvé, pošlete nám klidně SMS nebo iMessage.
  • Napište nám přes Messenger + Instagram. Tyto zprávy obvykle vyřizujeme velmi rychle. 
  • Chcete-li nám poslat e-mailovou zprávu, využijte formuláře ↓ níže. Nebojte, my tyto zprávy opravdu čteme.

Kudy k nám?

showroom

Bratislavská 208/23, 602 00 Brno (mapy Google, Mapy.cz)
Otevřeno dle předchozí domluvy (prázdninový provoz).

výrobní hala

Ždánská 219, Kloboučky, 685 01 Bučovice (mapy Google, Mapy.cz)
Otevřeno v pracovních dnech od 7:00 do 14:00 hodin.

 


 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 


 

Zakázková výroba nábytku 

1 Každý potřebuje prostor pro život

Zajímáme se o to, jak žijete. A pracujete. Váš nový interiér proto dokážeme chytře navrhnout i precizně vyrobit. Jsme šikovní truhláři z jižní Moravy. Ačkoli má rok jen 365 dní, od jara do zimy dokážeme vyrobit desítky atypických interiérů, které doplňujeme řadou menších zakázek. Pomáhá nám v tom tvůrčí nadšení a cit pro detail.

2 Děláme, co nás baví

Každou zakázku dotahujeme do posledního šroubku. Protože jen tak si zasloužíme nálepku vaší spokojenosti. Raz, dva, tři!

3 Hrajeme si

Ale na nic si nehrajeme. Víme totiž, že kvalita znamená dělat to dobře, i když se nikdo nedívá. Chytrý design, poutavé vizualizace, vlastní výroba, poctivé řemeslo, příkladná montáž, spolehlivý servis.

 


 

Design → o úroveň výš

Nábytek může být krásný. Musí však být i praktický. A také funkční. V jeho každodenní přítomnosti totiž budete žít vy. Interiérový design pro vás umíme buď vytvořit, nebo pracovat s již hotovým návrhem. Nápadům externích architektů a designérů se nebráníme. Naopak. Umíme se rychle a dobře přizpůsobit.

Vizualizace → zážitek z budoucnosti

Reálný obraz interiéru vám předvedeme prostřednictvím vizualizace. Pokud budete chtít. Jednotlivé prvky nábytku, jeho rozložení i barevnost pak společně můžeme měnit. Jasně, občas je vhodné podívat se dopředu a zjistit, jak vlastně bude celý projekt vypadat v realitě. Slovo občas však zdůrazňujeme. Tvorba realistické vizualizace zabere hodně úsilí a času. A tedy i něco stojí.

Výroba → skutečný rozměr

Nezáleží na tom, jak náročná a zdánlivě nemožná bude vaše představa. Každou myšlenku dokážeme dovést do finále. Vyrobíme vše, co společně vymyslíme. Máme vlastní stroje. Používáme moderní techniky a technologie. Dodržujeme osvědčené výrobní postupy, které obohacujeme a zlepšujeme vlastním know-how. A ano, pořád je to magie, i když víme, jak se to dělá.

Řemeslo → precizní a dotažené

Každé realizaci věnujeme v prvé řadě čas. K práci používáme chytré stroje, které zrychlí a zpřesní základ výroby. Zbytek je už pouze v našich šikovných rukou. Máme letitou praxi a umíme si poradit.

Montáž → poctivé finále

Výrobou naše práce většinou nekončí. Nábytek vám osobně dovezeme a v co nejkratším čase smontujeme. Pak po sobě uklidíme a odjedeme.

Servis → trvalá hodnota

Každý kus nábytku si může časem sednout. Bude-li třeba, rádi přijedeme. A všechno bude v nejlepším pořádku.

Skočte → křídla roztáhnete cestou

Věřte nevěřte, omezují vás pouze zdi, které jste si sami postavili. Základem úspěchu je udělat další krok. Většinou hledáte jen dobrého parťáka, který by vám pomohl. Když to dáme dohromady, zvládnete to.

 


  

fakturační údaje

Wooders Czechia s. r. o.
Žerotínova 487/27, 682 01 Vyškov
IČ: 04504836, DIČ: CZ04504836
5555855558/5500 Raiffeisenbank a. s.
OR KS Brno, oddíl C, vložka číslo 90288
IDDS nv7asc6

další kontakty

obchod
Libor Kříž
libor@woooooo.cz

výroba
Svatopluk Piňos
svatopluk@woooooo.cz

fakturace
Petra Křížová
fakturace@woooooo.cz

linktree

Chytré odkazy Linktree Woooooo.cz