obývací pokoj na míru

zpět na → výroba nábytku na míru

žít a lenošit vás začne bavit

Čas strávený s rodinou a přáteli je nenahraditelný. Vytvořme místo, kde se budete rádi scházet. Rozprávět i smát.

Jak u nás probíhá výroba nábytku na míru?

Pokud si u nás chcete nechat vyrobit obývací stěny, ozvěte se nám. Nebo rovnou použijte tlačítko níže. Odpovíme rychle.

Zakázková výroba
Kód: WOO-OP
Značka: Woooooo.cz
0,01 Kč / set 0,01 Kč bez DPH
Kategorie: výroba nábytku na míru
Záruka: 2 roky
? Materiály: DTDL laminované desky, MDF lakované desky, dýhované desky, překližka, kompaktní desky, masivní dřeviny
? Značky kování: Blum, Häfele
? Značky plošného materiálu: Egger, Kronospan, CLEAF
obývací pokoje a stěny NÁBYTEK WOOOOOO.CZ
Cena na dotaz contact-form-0

Kolekce dekorativních materiálů Egger 24+

Nová kolekce nabízí mnoho možností a řešení. Pro maximální úspěch vašich projektů jsme do nových dekorů nechali promluvit hlavní současné trendy. Dřevodekory jsou zdrženlivé a univerzální, reprodukce kamene vykazují větší autenticitu, kovové a textilní dekory vytvářejí kontrasty a uni barvy se stávají jemnými prvky, které celou místnost dokonale propojí.

 

výroba nábytku na míru

Doporučení dekorů v rámci konceptu kapslí

Ponořte se do Kolekce dekorativních materiálů 24+, seznamte se s nejnovějšími dekory a nechejte se inspirovat novým konceptem kapslí k moderním návrhům vašich místností.

Kapsle přehledně shrnují inspiraci a designová řešení. Koncentrují rozmanité inspirace, dojmy nebo aktuální designové trendy (v souvislosti s konkrétními oblastmi použití). Každá kapsle vede k vybraným dekorům, které můžete použít k zahájení nebo podpoře plánování projektu, konzultacím nebo cílené tvorbě návrhu. Každou paletu dekorů lze flexibilně kombinovat, přičemž zůstává otevřená vašim osobním nápadům.


Tlumené zelené

kapsle tlumené zelené použití

V „biofilním“ designu sehrává zelená barva důležitou roli, přičemž je vždy spojována s megatrendem udržitelnosti. Matné a tlumené zelené se často objevují v mnoha odstínech od světlé po tmavou. Společně ztělesňují zelenou rozmanitost přírody, která obzvlášť dobře ladí s přirozeně světlými variantami dřeva a hrubými textilními efekty.

Stáhnout obsah kapsle (PDF).

kapsle tlumené zelené


Styl s hodnotou

kapsle styl s hodnotou použití

Vztah k přírodě je důležitým prvkem designu. Představuje udržitelnost, podporuje pohodu a zajišťuje rovnováhu v našich stále více digitálních oblastech života. Nejnovější generace dekorativních povrchů zaujme autentičností reprodukce. Uni barvy, které vypadají jako nátěr, kameny s matným nádechem a dřevodekory se synchronizovanou strukturou povrchu vytvářejí hodnotné návrhy místností. Přesvědčují naprosto přirozeným a autentickým vzhledem a dojmem. Zároveň jsou trvanlivé a odolné.

Stáhnout obsah kapsle (PDF).

kapsle styl s hodnotou


Nový minimalismus

kapsle nový minimalismus použití

Jednoduchý, hodnotný, nadčasový a funkční. To je to, co stále více charakterizuje nový nábytek a interiérový design. Jde o barvy, tvary a povrchy, které nedominují, ale dohromady tvoří dokonalý, harmonický a nadčasový celek. Modernizace prostřednictvím zjednodušení. To je to, co musí design v dnešní době umět. Tato nová jednoduchost však není chladná a nepřístupná, ale spíše emocionální a útulná. To se odráží v dekorech v kapsli Nový minimalismus. Dřevodekory jsou stále decentnější a univerzálnější, ale neztrácejí svou přirozenost a hřejivost. Světlé, tlumené barevné tóny dodávají místnosti jemný charakter.

Stáhnout obsah kapsle (PDF).

kapsle nový minimalismus


Design na vodorovných plochách

kapsle design na vodorovných plochách použití

Žádný jiný povrch nábytku nemusí být tak odolný jako vodorovný povrch. Ten vyniká také vizuálně, zejména u pracovních desek v kuchyni. Slouží jako výrazný kontrast, nebo design harmonicky doplňuje. V souladu se současným trendem Nový minimalismus, kdy se design zjednodušuje, zkvalitňuje, stává se nadčasovým a funkčním, musí mít vodorovná plocha výrazný charakter, ale zároveň musí hladce splynout s místností. K tomu slouží výběr dekorů v kapsli Design na vodorovných plochách, který se vyznačuje jemnou vícebarevností, a tedy harmonickou kombinovatelností.

Stáhnout obsah kapsle (PDF).

kapsle design na vodorovných plochách


Teplé materiály

kapsle teplé materiály použití

Veřejné interiéry stále častěji vyžadují klidné a teplé materiály. Teplé dřevo se světlými přírodními prvky působí přirozeně, ale ne příliš rustikálně. Kovové efekty vyzařují eleganci, zejména ve veřejných prostorech, jako jsou restaurace. Kamenné efekty s teplou hrou barev v kombinaci s tmavými uni barvami mohou dodat místnostem působivý celkový dojem.

Stáhnout obsah kapsle (PDF).

kapsle teplé materiály

 

 

 

NÁBYTEK WOOOOOO.CZ | zakázková výroba nábytku

Potřebujete pomoci s celým interiérem? Dokážeme jej chytře navrhnout i precizně vyrobit. Jsme šikovní truhláři. Třeba hledáte právě nás. Děláme, co nás baví. Každou zakázku dotahujeme do posledního šroubku. Protože jen tak si zasloužíme nálepku vaší spokojenosti. Raz, dva, tři!

Egger Decorative Collection 24+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Designový nábytek a interiérové doplňky na míru, česká výroba, precizní řemeslné zpracování a kvalita. Woooooo.cz je tradiční českou značkou; zabývá se zakázkovou výrobou interiérového nábytku a také samostatnými interiérovými prvky: stoly, stolové desky, konferenční stoly, TV a odkládací stolky, postele, pracovní desky, koupelnový nábytek, sedačky a sedací soupravy, police, dětský nábytek.