blog

NÁBYTEK WOOOOOO.CZ | zakázková výroba nábytku

Co se děje pod pokličkou

Výroba nábytku na zakázku chce čas. To ovšem neznamená, že se nám mezitím nemůžete dívat pod ruce.


 

Skrytá montáž polic

Lze připevnit police na zeď bez viditelných konzolí? Ano, připravíme vám je 100% na míru. A montáž zvládnete opravdu hravě.

Objemové slevy

Všem registrovaným zákazníkům nově a automaticky poskytujeme zajímavé objemové slevy. Chcete-li při nákupu ušetřit, jste tady dobře.

Slovenská verze a platby v EUR

Připravili jsme slovenskou verzi e-shopu + zpřístupnili jsme platbu v eurech všem zákazníkům. Tato novinka jistě potěší Slováky, ale také Čechy.

Nové tvary stolových desek

Do nabídky jsme zařadili nové tvary stolových desek. Standardní obdélníkové a kruhové stolové desky jsme doplnili o ovál, elipsu i půlkruh.

Výměna kuchyňské desky

Výměna pracovní (kuchyňské) desky není zcela jednoduchou záležitostí. Nemějte ale žádné obavy. Společně vše hravě zvládneme. Umíme vám dobře pomoci.

Výměna kuchyňských dvířek

Výměnu kuchyňských a nábytkových dvířek rozhodně musíte svěřit šikovným truhlářům. Pro vás osobně to ale nebude žádný velký problém. Zařídíme vše.

Stolové nohy Tiptoe

Nohy Tiptoe a naše stolové desky spolu hezky hrají a ladí k sobě; dávají vám možnost vytvořit si přesně takový stůl, lavici či stolek, jaký potřebujete. Kombinací je nekonečně mnoho, tvořte, buďte kreativní.

7 položek celkem