blog

Co se děje pod pokličkou

Výroba nábytku na zakázku chce čas. To ovšem neznamená, že se nám mezitím nemůžete dívat pod ruce.


 

Rada designéra #1

Každý materiál na stolech má svůj přirozený průhyb. Někdy ho ani nezaznamenáte, někdy je při zatížení průhyb lehce znatelný. Nevadí. Máme řešení na všechno.

Nové tvary stolových desek

Do nabídky jsme zařadili nové tvary stolových desek. Standardní obdélníkové a kruhové stolové desky jsme doplnili o ovál, elipsu i půlkruh.

Olepování hran

Spustili jsme novou službu pro truhláře, profesionální a rychlé olepování nábytkových dílců. Podrobněji na www.olepujeme.cz. Chcete navíc 5% slevu?

Botník Handy Duo

Nový, praktický a chytře vymyšlený botník Handy Duo s lavicí. Můžete jej doplnit i o šikovný čalouněný podsedák. Minout byste neměli ani jeho limitku.

Zvýhodněné policové sety

Policové sety za lepší cenu? Jsou tu. Abychom vám naše výrobky ještě více zpřístupnili, připravili jsme následující cenově zvýhodněné balíčky: 3 + 1 police zdarma a 3 police + doprava zdarma.

Kanban systém

Výraz kanban znamená „karty, které jsou vidět“. Jde o vizuální systém správy vašich úkolů. Tuto techniku úspěšně použijete v jakémkoliv oboru i v denním životě.

Vnitřní vybavení nábytku

Jsou tu. Police do skříně. Není jich nikdy dost. Potřebujete vybavit vaše skříně novými? Nebo vám staré police dosloužily a je třeba je vyměnit? S šatními tyčemi je to stejné.

Stoly a barové židle

Před necelým týdnem jsme expedovali několik našich výrobků k novým majitelům. Zajímalo nás, jak si budou vést ve zcela novém interiéru.

Limitovaná edice

V mimořádné limitované edici si můžete k bílé stolové desce vybrat netradiční, sytou a naprosto úžasnou barvu hrany signal red, forest green a mandarine. Podrobněji v zápisku na našem blogu.

Konferenční stůl Solid

Nový konferenční stůl Solid můžete ode dneška koupit v našem e-shopu. Jde o velmi elegantní stolek s chytře vymyšlenou podnoží; spodní spojovací rám je pouze na dvou protilehlých stranách.

Nahoru
14 položek celkem