blog

Co se děje pod pokličkou

Výroba nábytku na zakázku chce čas. To ovšem neznamená, že se nám mezitím nemůžete dívat pod ruce.


 

Výměna kuchyňské desky

Výměna pracovní (kuchyňské) desky není zcela jednoduchou záležitostí. Nemějte ale žádné obavy. Společně vše hravě zvládneme. Umíme vám dobře pomoci.

Nové tvary stolových desek

Do nabídky jsme zařadili nové tvary stolových desek. Standardní obdélníkové a kruhové stolové desky jsme doplnili o ovál, elipsu i půlkruh.

Výměna kuchyňských dvířek

Výměnu kuchyňských a nábytkových dvířek rozhodně musíte svěřit šikovným truhlářům. Pro vás osobně to ale nebude žádný velký problém. Zařídíme vše.

Rada designéra #1

Každý materiál na stolech má svůj přirozený průhyb. Někdy ho ani nezaznamenáte, někdy je při zatížení průhyb lehce znatelný. Nevadí. Máme řešení na všechno.

Olepování hran

Spustili jsme novou službu pro truhláře, profesionální a rychlé olepování nábytkových dílců. Podrobněji na www.olepujeme.cz. Chcete navíc 5% slevu?

Botník Handy Duo

Nový, praktický a chytře vymyšlený botník Handy Duo s lavicí. Můžete jej doplnit i o šikovný čalouněný podsedák. Minout byste neměli ani jeho limitku.

Zvýhodněné policové sety

Policové sety za lepší cenu? Jsou tu. Abychom vám naše výrobky ještě více zpřístupnili, připravili jsme následující cenově zvýhodněné balíčky: 3 + 1 police zdarma a 3 police + doprava zdarma.

Kanban systém

Výraz kanban znamená „karty, které jsou vidět“. Jde o vizuální systém správy vašich úkolů. Tuto techniku úspěšně použijete v jakémkoliv oboru i v denním životě.

Vnitřní vybavení nábytku

Jsou tu. Police do skříně. Není jich nikdy dost. Potřebujete vybavit vaše skříně novými? Nebo vám staré police dosloužily a je třeba je vyměnit? S šatními tyčemi je to stejné.

Stoly a barové židle

Před necelým týdnem jsme expedovali několik našich výrobků k novým majitelům. Zajímalo nás, jak si budou vést ve zcela novém interiéru.

Nahoru
16 položek celkem