blog

Co se děje pod pokličkou

Výroba nábytku na zakázku chce čas. To ovšem neznamená, že se nám mezitím nemůžete dívat pod ruce.


 

Botník Handy Duo

Nový, praktický a chytře vymyšlený botník Handy Duo s lavicí. Můžete jej doplnit i o šikovný čalouněný podsedák. Minout byste neměli ani jeho limitku.

Zvýhodněné policové sety

Policové sety za lepší cenu? Jsou tu. Abychom vám naše výrobky ještě více zpřístupnili, připravili jsme následující cenově zvýhodněné balíčky: 3 + 1 police zdarma a 3 police + doprava zdarma.

Kanban systém

Výraz kanban znamená „karty, které jsou vidět“. Jde o vizuální systém správy vašich úkolů. Tuto techniku úspěšně použijete v jakémkoliv oboru i v denním životě.

Vnitřní vybavení nábytku

Jsou tu. Police do skříně. Není jich nikdy dost. Potřebujete vybavit vaše skříně novými? Nebo vám staré police dosloužily a je třeba je vyměnit? S šatními tyčemi je to stejné.

Stoly a barové židle

Před necelým týdnem jsme expedovali několik našich výrobků k novým majitelům. Zajímalo nás, jak si budou vést ve zcela novém interiéru.

Limitovaná edice

V mimořádné limitované edici si můžete k bílé stolové desce vybrat netradiční, sytou a naprosto úžasnou barvu hrany signal red, forest green a mandarine. Podrobněji v zápisku na našem blogu.

Konferenční stůl Solid

Nový konferenční stůl Solid můžete ode dneška koupit v našem e-shopu. Jde o velmi elegantní stolek s chytře vymyšlenou podnoží; spodní spojovací rám je pouze na dvou protilehlých stranách.

Stolové nohy Tiptoe

Nohy Tiptoe a naše stolové desky spolu hezky hrají a ladí k sobě; dávají vám možnost vytvořit si přesně takový stůl, lavici či stolek, jaký potřebujete. Kombinací je nekonečně mnoho, tvořte, buďte kreativní.

Postel Dreeem Whitewood

Postel. Místo, kde strávíte třetinu života. Vzhledem k tomuto faktu jsme vyvinuli postel Dreeem. Mezi základní dekory patří dub Halifax přírodní, bílý, cínový, lazurovaný černý a také tabákový. Z řady Sherman jsme zvolili antracitový, koňakově hnědý a šedý. Velmi nevšedním dekorem je Whitewood. Tento dekor si vybral jeden z náročnějších zákazníků.

Optický předěl z dubového masivu

Možná řešíte, jak chytře opticky i funkčně oddělit dvě zóny v jedné místnosti, například kuchyni od obývací části. Nechcete však stavět příčky a hrubou silou tak zmenšovat prostor. Jedním z řešení může být optický předěl z dubového masivu; velmi dobře se s ním (tedy dřevem) pracuje, můžete si při frézování dovolit takřka psí kusy. Přírodní materiál navíc vydrží desetiletí.

Nahoru
11 položek celkem