Slovenská verze a platby v EUR

Připravili jsme slovenskou verzi e-shopu + zpřístupnili jsme platbu v eurech všem zákazníkům. Tato novinka jistě potěší Slováky, ale také Čechy.

Co potěší Slováky

Pokud chcete nakupovat ve slovenském prostředí, stačí v úplně horní nabídce přepnout jazyk na Slovenčina. Měna se automaticky přepne na eura. Doručujeme po celém Slovensku, jako přepravce používáme FOFR (větší a objemnější zásilky), pro menší výrobky pak PPL i Packetu. Platit je možné jak převodem, tak kartou online vč. Apple Pay.

Co potěší Čechy

Pokud máte k dispozici eura (a nemusí to být například jen zbytek z dovolených po EU), můžete zůstat v českém prostředí, a přepnout si jen měnu z CZK na EUR. Směnný kurz se automaticky aktualizuje dle České národní banky.

Přepínání jazyka a měn

Toto lze udělat jak v mobilní, tak klasické verzi. A to i v průběhu nákupu. Česká verze v CZK je na adrese https://www.woooooo.cz/, Slovenská verze v EUR je na adrese https://www.woooooo.cz/sk/.

Tip ♥ na dobrou věc

Některé výrobky udělají radost nejen vám. Koupí servírovacího podnosu THX automaticky přispíváte na dobrou věc (více zde). Kulatých 10 % z tržby za tento výrobek odešleme potřebným.

 

 

 

logo Woooooo.cz | český interiérový nábytek

Potřebujete pomoci s celým interiérem? Dokážeme jej chytře navrhnout i precizně vyrobit. Jsme šikovní truhláři. Třeba hledáte právě nás. Děláme, co nás baví. Každou zakázku dotahujeme do posledního šroubku. Protože jen tak si zasloužíme nálepku vaší spokojenosti. Raz, dva, tři!