Hodnocení obchodu

4,9 155 hodnocení
5
151x
4
2x
3
0x
2
1x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
ZA Avatar autora Zuzana Applová | 4.12.2020
Naprosta spokojenost, vyborna domluva, rychle dodani. Doporucuji
TN Avatar autora Tomáš Nevrtal | 17.11.2020
Naprosto perfektní přístup, ochota a samozřejmě zpracování :) děkuji Tom Nevrtal
LK Avatar autora Lucia Krausová | 10.11.2020
Výborná domluva, rychlé zpracování. A nádherný stůl :-)
AB Avatar autora Adam Brož | 8.11.2020
Přesně zpracováno podle nákresu, skvělá domluva. Rychlá výroba.
G Avatar autora Gabriela | 3.11.2020
Krásné zpracování, rychlé dodání. S výrobkem jsme spokojená.
P Avatar autora PV | 15.10.2020
Moc děkuji panu Liborovi za jeho přístup. V mém případě se jednalo o stůl, který byl upraven mým potřebám. Výrobek top, jednání top. Mohu jen doporučit.
FV Avatar autora Filip Velemínský | 6.10.2020
Skvělé jednání, kvalitní zpracování. Děkuji a doporučuji.
HZ Avatar autora Helena Závodníková | 2.10.2020
Jsem spokojena s osobním přístupem a komunikací a také se vzhledem a kvalitou výrobků - v mém případě set stolů
PZ Avatar autora Petr Zeman | 29.9.2020
Naprosto skvělé, proaktivní přístup pana Libora a inovativní nápady technického řešení od pana Svatopluka. Skvělé od prvního kontaktu až po finální dodání. Jedna z mála firem, která pochopila, že žijeme v 21. století a existují lepší řešení než e-mail. Komunikace přes webovou platformu, všechna komunikace přehledná a hlavně průkazná a doložitelná co bylo domluveno a v jaké podobě. Ze začátku jsme poptávali železo-dřevěnou knihovnu v kombinaci s rozkládacím pracovním stolem - výsledek předčil naše očekávání. Už v průběhu realizace této zakázky jsme rozšířili naši poptávku o další kusy - jídelní stůl, skříň na WC, skříně do prádelny a dodatečné šuplíky pod kuchyňskou linku. Všechny tyto kusy byly dodány v domluveném termínu a hlavně v domluvené podobě! Montážní skupina - takto si představuji profesionály! Vše provedli naprosto přesně, vše po sobě uklidili a bylo vidět, že svou práci dělají s radostí a úsměvem na tváři. Wooders mohu opravdu vřele doporučit! A i když nevíte jak přesně má váš kus nábytku vypadat, tak se nebojte je kontaktovat a uvidíte, že budou schopni váš nápad dovést do skvělého konce!
Avatar autora Marek Štěpnička | 9.9.2020
Od této firmy by se mohli ostatní učit. Ochotný a obětavý obchodní zástupce, pan Libor, ve mě vzbudil jednak pocit, že jsem nejdůležitější člověk, kterého zná a jednak nutkání si od Wooders pořídit hned něco dalšího. Co se zboží samotného týče, nemám co vytknout. Vřele doporučuji!
MM Avatar autora Miroslav Mazur | 7.8.2020
Výborná komunikace od zadání objednávky až po doručení, nádherná práce, prvotřídní kvalita. Doporučujeme.
JS Avatar autora Johana Sejnova | 3.8.2020
Přátelé, tohle byla od začátku naprostá jízda. Dlouho jsem nezažila tak perfektní prozákaznický servis. Od komunikace až po samotnou dodávku objednaného zboží jsem se cítila jako VIP klient. Byla to výborná zkušenost za kterou vděčím celému týmu wooders. Oceňuji, že se nebáli jít semnou do nevšední realizace stolu a pojali to jako výzvu, byli schopni pobavit se o ceně, doporučili vhodnou konstrukci a to vše za mě v rekordním čase. Myslím, že přesně takhle se TO MÁ DĚLAT. Snad půjdete příkladem i dalším firmám. Ještě jednou díky !
LH Avatar autora Lukáš Holenda | 19.7.2020
Mohu vřele doporučit. Komunikace (jak email, tak instagram), rychlost dodání, kvalita výrobku na jedničku. Díky :)
ML Avatar autora Martin Ludvíček | 14.7.2020
Nadmíru spokojenost, perfektní komunikace, rychlá dodávka, kvalitní materiál.
JH Avatar autora Jana Horáková | 8.7.2020
Chtěli jsme využít stávající stolovou podnož, tedy nasadit na ni stolovou desku. Našli jsme na Wooders možnost nechat si ji vyrobit na přesný rozměr, který jsme požadovali. Od objednání až po doručení uběhlo jen 7 dní, jsme spokojeni, stůl je opět v provozu. Poskytujete skvělou kvalitu i zákaznický servis. Děkujeme.
Nahoru
155 položek celkem