postele

Místo, kde strávíte třetinu života.

Probouzet se skvěle odpočinutý už nemusí být pro vaše tělo neznámým příběhem. Pro začátek stačí spát v posteli, která bude mít stabilní rám z konstrukčně pevného a zdravotně nezávadného materiálu. A její součástí bude kvalitní matrace a rošt. Naší dílnou prošlo nespočet postelí na míru. Vybíráme ale jen ty modely, které se osvědčily nejvíc. Od teď si je můžete nechat vyrobit i vy.

Postele Dreeem jsou v čistém designu. Mají vysoký rám s polstrováním ve vaší oblíbené barvě či bez něj. Protože pohodlně sedět, opřít záda i hlavu, je základem komfortu. Postele vybavujeme praktickými led pásky s decentním svitem. Protože chceme, aby vám světlo nebylo na obtíž, ale pomáhalo, když potřebujete. Postele jsou bez úložného prostoru.

Protože z praxe víme, že je důležité zachovat pod postelí prostor pro samovolné proudění vzduchu, které udrží životnost matrace a podpoří váš zdravý spánek. A také si postel můžete doplnit o další šikovné prvky, a to noční stolky, lavici na odložení nezbytností a poličku k uložení knih, drobností či dekorace. Takové jsou naše postele Dreeem.

Cena

10030810
110030810

Značky

Položek k zobrazení: 3
HeyBay® CHILLI posuvné postele do hotelů a penzionů
Novinka Český výrobek
HeyBay® posuvná postel CHILLI
Na objednávku (8–14 týdnů)
od 30 810 Kč / ks
1092/200
dub hamilton prirodni deska F
vzorky stolových desek a polic
Materiál skladem (>10 ks)
od 100 Kč / ks
SMPL/H1176
3 položek celkem