Kanban Wall 1Q

Rozšířená nástěnná verze pro řízení vašich úkolů. V sadě jsou celkem tři kusy. Ocelové plátky slouží pro uchycení magnetických pásků. Pokud vám pro řízení vašich úkolů stačí méně místa, mrkněte na jednokusovou verzi Kanban Wall. Jednotlivé díly uchytíte na zeď pomocí zafrézovaného závěsného elementu, který je již v zádech desky osazen. Podrobněji o systému Kanban (vč. scénářů z praxe) zde. Na fotografii DTDL dub Halifax přírodní.

Velikost
Dekor
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: KWQ/HALB KWQ/HALC KWQ/HALP KWQ/HALT KWQ/HAMP KWQ/HUNT KWQ/BCH KWQ/SKH KWQ/W KWQ/B KWQ/G Zvolte variantu
Značka: Woooooo.cz
2 290 Kč / sada 1 892,56 Kč bez DPH 763,33 Kč / 1 ks 763,33 Kč / 1 ks 763,33 Kč / 1 ks 763,33 Kč / 1 ks 763,33 Kč / 1 ks 763,33 Kč / 1 ks 763,33 Kč / 1 ks 763,33 Kč / 1 ks 763,33 Kč / 1 ks 763,33 Kč / 1 ks 763,33 Kč / 1 ks
Kategorie: výrobky offline
Záruka: 2 roky
Rozměr (v × š × h): 400 × 540 × 18 mm
Materiál: DTDL
Magnetické pásky: v ceně set 16 kusů (3× bílý vyšší, 10× bílý, 1× žlutý, 1× červený, 1× zelený)
Zakázková výroba: ANO

Výraz kanban znamená „karty, které jsou vidět“. Jde o vizuální systém správy vašich úkolů. Tuto techniku úspěšně použijete v jakémkoliv oboru i v denním životě. Pomocí kanbanu dokážete omezit množství nedokončené práce a také zkrátit zbytečné prostoje. Pomocí přesouvání jednotlivých úkolů výrazně zrychlíte proces jejich řešení. A definitivně si vylepšíte také přehled o vašich činnostech a práci.

Jak s kanbanem pracovat

Jednotlivé plochy (desky) nahoře označte širšími magnetickými pásky tako: TO DO (musím udělat), DOING (právě dělám) a DONE (udělal jsem).

TO DO

Sem patří úkoly, před kterými prozatím stojíte. Tato část vám tedy dává jasný obrázek o tom, co na vás čeká. Chcete-li dát některému úkolu vyšší důležitost, vepište před něj vykřičník nebo použijte jinou barvu magnetického pásku.

DOING

Do této části patří úkoly, na kterých opravdu pracujete. Hned na začátku si stanovte maximální počet úkolů, který může v této části být. Doporučujeme zhruba tři až pět. Ale ne o moc víc. Pokud tuto část přecpete, nikam to nepovede. Zahltíte vaši kapacitu, rozptýlíte pozornost.

DONE

Do této části patří splněné a hotové úkoly. Nechejte si je chvíli na očích. Stále budete mít přehled o tom, co se vám už podařilo. Tedy. Jakmile splníte úkol, přesuňte jej z části DOING do DONE. Uvolnily se vám ruce, proto si vyberte další úkol z části TO DO a přesuňte ho do DOING.

Chytré tipy

  • úkoly v rámci každé části klidně posouvejte nahoru a dolů podle toho, co má zrovna vyšší prioritu
  • stanovte si maximální počet úkolů, které mohou být rozdělané
  • úkoly si stanovujte, tj. pište na magnetické pásky v jasném a krátkém zadání v rozkazovacím způsobu. Například Napiš žádost o…, Připrav auto na…, Sepiš program schůzky pro…, Naprogramuj kód pro… ap.
  • minimalizujte časy průchodů, tedy nenechávejte nějaký úkoly zbytečně dlouho hnít v rozpracovaném stavu
  • průběžně sebekriticky hodnoťte, jak se vám daří úkoly plnit (a případně se odměňujte)

Systém vyvinul Taiichi Ohno, průmyslový inženýr ve společnosti Toyota. Podrobněji o systému Kanban (vč. scénářů z praxe) zde.

 

 

 

logo Woooooo.cz | český interiérový nábytek

Potřebujete pomoci s celým interiérem? Dokážeme jej chytře navrhnout i precizně vyrobit. Jsme šikovní truhláři. Třeba hledáte právě nás.

Děláme, co nás baví. Každou zakázku dotahujeme do posledního šroubku. Protože jen tak si zasloužíme nálepku vaší spokojenosti. Raz, dva, tři!

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 11.4.2022
Skvělý systém, používám ho roky. Teď stylověji i v kanceláři. Díky rozšířím asi později ještě o dva moduly

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Designový nábytek a interiérové doplňky na míru, česká výroba, precizní řemeslné zpracování a kvalita. Woooooo.cz je tradiční českou značkou; zabývá se zakázkovou výrobou interiérového nábytku a také samostatnými interiérovými prvky: stoly, stolové desky, konferenční stoly, TV a odkládací stolky, postele, pracovní desky, koupelnový nábytek, sedačky a sedací soupravy, police, dětský nábytek.